Search in Turkey

Gıda İhracat Talepleri 2022

Gıda İhracat Talepleri

Gıda İhracat Talepleri

Gıda ihracat talepleri, gıda ihracatı için alım talepleri listesi, gıda ihracat firmaları alım talepleri, gıda ihracat şirketleri, gıda ihracatı için talepler.Gıda İhracat Talepleri, Gıda İhracatı İçin Alım Talepleri Listesi, Gıda İhracat Firmaları Alım Talepleri Gıda İhracat Şirketleri, Gıda İhracatı İçin Talepler.

Yurtdışı Müşterimiz İçin Tavuk Eti İhtiyacımız var Mısır'a aylık 1000 ton, Suudi Arabistan'a aylık 1500 ton talep sözkonusudur.  Acil cevap alabilirsem çok memnun olurum. E-Mail: ceylan.raif@yandex.com.tr Tel: 532.

Tavuk Baget ve Kanat almak istiyoruz Dubai'ye ihracat maksatlı tavuk baget ve kanat için fiyat teklifi bekliyoruz. Gülnaz Yunusova E-posta: mail.com Tel: 554.

İhraç etmek üzere tavuk bacağı almak istiyoruz. İhraç etmek üzere tavuk bacağı almak istiyoruz 100 konteyner her ay Mail: @gmail.com Tel: +90 538 Whatsapp.

Süt Tozu Almak İstiyoruz 150 ton süt tozu i̇hti̇yaç vardir. Yusuf Şipallı gmail.com 539 

Haftada 4 konteyner elma alımı yapmak istiyoruz. Konya Karaman Burdur elma üretimi yapan firmalar ile
görüşmek istiyoruz www.nestogroup.com Tel: 546. 

Kurutulmuş meyve ürünleri almak istiyoruz. Muhammed Emin Ozar @hotmail.com Telefon: 90 505. Sizinle elma - trabzon hurması - nektarin - karpuz - domates -  havuç kuruları ve benzeri kuru ürünler ile çalışmak istiyorum alım kalite 3 incelik vs koşullarınız nedir ve alım fiyatlarınız ne kadardır ?

Nohut Almak İstiyoruz. Yurt dışına ihraç edilmek üzere. Gamze Akhisarlıoğlu 7mm - 8mm aralığında nohut fiyatınız nedir. ben toplu olarak 20.000-25.000  kg civarında yurt dışına göndermek istiyorum.  E-mail: gamzeakhisarlioglu@lmglojistik.com.tr Telefon: 462.

Meyve ve Sebze Satın Almak İstiyoruz. Merhaba Ben bahaddin cafer Sizinle Saltex Company for Export adına konuşuyorum. Şu anda birçok  Arap ülkesine meyve ve sebze ihraç ediyorum. Ve kaynaklara ihtiyacım var Makul ve iyi fiyatlar alabilmem için Bana bu konuda yardımcı olur  musunuz Mail: www.saltex.org Tel: +90. 

Muz ve avokado almak istiyoruz. Çok acil konteyner bazında muz ve avakado talebimiz var. Mehmet Çeçen E-mail: @hotmail.com Tel: 544 Whatsapp

İhracat İçin Şeker Almak İstiyoruz. Bu detaylar için fiyat teklifi almak istiyorum. Bu öğeyi Dubai'ye istiyorum. Şeker alımı yapacağız. Gıda ihracat alım talebi. Mail: @gmail.com Tel: +90 538 855 / Whatsapp

Milföy Hamuru Almak İstiyoruz. Pizza yapımında kullanmak için milföy hamuru istiyoruz. Hüsnü OVALI i@gmail.com Tel: 535 2496434 / Whatsapp.